1447SG10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1447SG10
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX STEEL GRAY 36"L X 31.38"W
Duomenų lapai: 1.1447SG10.pdf2.1447SG10.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 139 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 139 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1447SG10 specifikacijos
Dalies numeris 1447SG10 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 139 pcs Duomenų lapas 1.1447SG10.pdf2.1447SG10.pdf
Svoris 126 lbs (57.2kg) Storis 14 Gauge
Dydis / Matmenys 36.000" L x 31.380" W (914.40mm x 797.05mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija 1447S Reitingai IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Steel
Aukštis 10.000" (254.00mm) funkcijos Interior Panels
Išsamus aprašymas Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 36.000" L x 31.380" W (914.40mm x 797.05mm) X 10.000" (254.00mm) Dizainas Hinged Door, Lid
Konteinerio tipas Box Spalva Gray
Plotas (L x W) 1130 in² (7290 cm²)