1447SH12
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1447SH12
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX STEEL GRAY 42"L X 31.38"W
Duomenų lapai: 1.1447SH12.pdf2.1447SH12.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 144 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 144 pcs
  • Pranešimas
1447SH12 specifikacijos
Dalies numeris 1447SH12 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 144 pcs Duomenų lapas 1.1447SH12.pdf2.1447SH12.pdf
Svoris 150 lbs (68kg) Storis 14 Gauge
Dydis / Matmenys 42.000" L x 31.380" W (1066.80mm x 797.05mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija 1447S Reitingai IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Steel
Aukštis 12.000" (304.80mm) funkcijos Interior Panels
Išsamus aprašymas Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 42.000" L x 31.380" W (1066.80mm x 797.05mm) X 12.000" (304.80mm) Dizainas Hinged Door, Lid
Konteinerio tipas Box Spalva Gray
Plotas (L x W) 1318 in² (8503 cm²)