1447SJ10
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1447SJ10
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX STEEL GRAY 42"L X 37.38"W
Duomenų lapai: 1.1447SJ10.pdf2.1447SJ10.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 128 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 128 pcs
  • Pranešimas
1447SJ10 specifikacijos
Dalies numeris 1447SJ10 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 128 pcs Duomenų lapas 1.1447SJ10.pdf2.1447SJ10.pdf
Svoris 193 lbs (87.5kg) Storis 14 Gauge
Dydis / Matmenys 42.000" L x 37.380" W (1066.80mm x 949.45mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija 1447S Reitingai IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Steel
Aukštis 10.000" (254.00mm) funkcijos Interior Panels
Išsamus aprašymas Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 42.000" L x 37.380" W (1066.80mm x 949.45mm) X 10.000" (254.00mm) Dizainas Hinged Door, Lid
Konteinerio tipas Box Spalva Gray
Plotas (L x W) 1570 in² (1.013 m²)