LFJ104501STST
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFJ104501STST
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas 1000VDC HLDR STUD TERMINAL 450A
Duomenų lapai: LFJ104501STST.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 229 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 229 pcs
  • Pranešimas
LFJ104501STST specifikacijos
Dalies numeris LFJ104501STST Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas 1000VDC HLDR STUD TERMINAL 450A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 229 pcs Duomenų lapas LFJ104501STST.pdf
Įtampa 1000V Nutraukimo stilius Bolt Down
Serija LFJ1000 Orientacija Horizontal
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Block
Saugiklių tipas Bolt Down Saugos dydis -
Naudoti su / susijusiais produktais SPFJ Išsamus aprašymas Fuse Block 450A 1000V 1 Circuit Bolt Down Chassis Mount
Dabartinis įvertinimas 450A Kontaktinė medžiaga -