LFJ104001C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFJ104001C
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK BLT DWN 1000V 400A CHA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 324 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 324 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LFJ104001C specifikacijos
Dalies numeris LFJ104001C Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK BLT DWN 1000V 400A CHA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 324 pcs Duomenų lapas
Įtampa 1000V Nutraukimo stilius Box Lug
Serija LFJ1000 Orientacija -
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Block
Saugiklių tipas Bolt Down Saugos dydis 2" Dia x 7.126" L (50.8mm x 181mm)
Naudoti su / susijusiais produktais SPFJ Išsamus aprašymas Fuse Block 400A 1000V 1 Circuit Bolt Down Chassis Mount
Dabartinis įvertinimas 400A Kontaktinė medžiaga -