LFJ600301SID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFJ600301SID
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Duomenų lapai: LFJ600301SID.pdf
  • Pranešimas
LFJ600301SID specifikacijos
Dalies numeris LFJ600301SID Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4821 pcs Duomenų lapas LFJ600301SID.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Screw Terminal
Serija LF Kiti vardai LFJ60030-1SID
Orientacija - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class J
Išsamus aprašymas Fuse Block 30A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail Dabartinis įvertinimas 30A