LFJ600301CID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFJ600301CID Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFJ600301CID
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Duomenų lapai: LFJ600301CID.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LFJ600301CID specifikacijos
Dalies numeris LFJ600301CID Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3575 pcs Duomenų lapas LFJ600301CID.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Box Lug
Serija LF Kiti vardai LFJ60030-1CID
Orientacija - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class J
Išsamus aprašymas Fuse Block 30A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail Dabartinis įvertinimas 30A
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LFJ600301C
LFJ600301C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL