LFJ104001CST
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFJ104001CST
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas 1000VDC 400A SPFJ HLDR 1PLE STD
Duomenų lapai: LFJ104001CST.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 415 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 415 pcs
  • Pranešimas
LFJ104001CST specifikacijos
Dalies numeris LFJ104001CST Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas 1000VDC 400A SPFJ HLDR 1PLE STD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 415 pcs Duomenų lapas LFJ104001CST.pdf
Įtampa 1000V Nutraukimo stilius Bolt Down
Serija LFJ1000 Orientacija Horizontal
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Block
Saugiklių tipas Bolt Down Saugos dydis -
Naudoti su / susijusiais produktais SPFJ Išsamus aprašymas Fuse Block 400A 1000V 1 Circuit Bolt Down Chassis Mount
Dabartinis įvertinimas 400A Kontaktinė medžiaga -