70F00000Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F00000Z
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 250MA 125VAC/300VDC
Duomenų lapai: 70F00000Z.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70F00000Z specifikacijos
Dalies numeris 70F00000Z Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 250MA 125VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4921 pcs Duomenų lapas 70F00000Z.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys - Serija POWR-GARD® 70
Atsakymo laikas - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Alarm Indicating Kiti vardai 70F
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos Indicating
Dabartinis įvertinimas 250mA Klasė -