70F103AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F103AI-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F103AI-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 1MH 79MA 24 OHM TH
Duomenų lapai: 70F103AI-RC.pdf
  • Pranešimas
70F103AI-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F103AI-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 1MH 79MA 24 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5306 pcs Duomenų lapas 70F103AI-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.220" Dia x 0.250" L (5.59mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 70F103AIRC
M8391
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 1mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 1.4MHz
Išsamus aprašymas 1mH Unshielded Wirewound Inductor 79mA 24 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 24 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 79mA Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
70F103AI
70F103AI
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 1MH 79MA 24 OHM TH