70F102AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F102AI-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F102AI-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 10MH 38MA 101 OHM TH
Duomenų lapai: 70F102AI-RC.pdf
  • Pranešimas
70F102AI-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F102AI-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 10MH 38MA 101 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5839 pcs Duomenų lapas 70F102AI-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.330" Dia x 0.380" L (8.38mm x 9.65mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 41 @ 250kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 70F102AIRC
M8392
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 250kHz Induktyvumas 10mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 520kHz
Išsamus aprašymas 10mH Unshielded Wirewound Inductor 38mA 101 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 101 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 38mA Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
70F104AI
70F104AI
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 100UH 139MA 7.68 OHM
Sandelyje: 5543 pcs
parsisiųsti: 70F104AI.pdf
RFQ
70F102AI
70F102AI
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 10MH 38MA 101 OHM TH