70F104AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F104AI-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F104AI-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 100UH 139MA 7.68 OHM
Duomenų lapai: 70F104AI-RC.pdf
  • Pranešimas
70F104AI-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F104AI-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 100UH 139MA 7.68 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5999 pcs Duomenų lapas 70F104AI-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.160" Dia x 0.250" L (4.06mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 25 @ 2.5MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 70F104AIRC
M8390
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 100µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.6MHz
Išsamus aprašymas 100µH Unshielded Wirewound Inductor 139mA 7.68 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 7.68 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 139mA Dabartinis - sodrumas -