70F101AF-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F101AF-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F101AF-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 100MH 29MA 278 OHM TH
Duomenų lapai: 70F101AF-RC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
70F101AF-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F101AF-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 100MH 29MA 278 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61507 pcs Duomenų lapas 70F101AF-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.440" Dia x 0.630" L (11.18mm x 16.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 48 @ 79kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 70F101AFRC
M8393
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 79kHz
Induktyvumas 100mH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 157kHz Išsamus aprašymas 100mH Unshielded Wirewound Inductor 29mA 278 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 278 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 29mA