0FLM030.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLM030.T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0FLM030.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 30A 250VAC/125VDC
Duomenų lapai: 0FLM030.T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0FLM030.T specifikacijos
Dalies numeris 0FLM030.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 30A 250VAC/125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26717 pcs Duomenų lapas 0FLM030.T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija FLM
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Kiti vardai 0FLM030.T-ND
0FLM030T
F1791
FLM 30A
FLM030
FLM030.T
FLM030T
FLM30
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.00226 Ohms
Dabartinis įvertinimas 30A Klasė -