0FLM1.25T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLM1.25T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0FLM1.25T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 1.25A 250VAC/125VDC
Duomenų lapai: 0FLM1.25T.pdf
  • Pranešimas
0FLM1.25T specifikacijos
Dalies numeris 0FLM1.25T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 1.25A 250VAC/125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9615 pcs Duomenų lapas 0FLM1.25T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija FLM
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.6231 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.25A Klasė -