0FLM025.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLM025.T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0FLM025.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 25A 250VAC/125VDC
Duomenų lapai: 0FLM025.T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0FLM025.T specifikacijos
Dalies numeris 0FLM025.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 25A 250VAC/125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23098 pcs Duomenų lapas 0FLM025.T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija FLM
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Kiti vardai 0FLM025.T-ND
F1790
FLM 25A
FLM025
FLM025.T
FLM025T
FLM25
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.00275 Ohms
Dabartinis įvertinimas 25A Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 10kA Patvirtinimai CSA, PSE, QPL, UL
Programos Motor Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0FLM03.5T
0FLM03.5T
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 3.5A 250VAC/125VDC
Sandelyje: 21140 pcs
parsisiųsti: 0FLM03.5T.pdf
RFQ
0FLM02.5T
0FLM02.5T
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 2.5A 250VAC/125VDC