0FLM02.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLM02.5T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0FLM02.5T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 2.5A 250VAC/125VDC
Duomenų lapai: 0FLM02.5T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0FLM02.5T specifikacijos
Dalies numeris 0FLM02.5T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 2.5A 250VAC/125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22708 pcs Duomenų lapas 0FLM02.5T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija FLM
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Kiti vardai F1004
FLM 2-1/2A
FLM02.5
funkcijos - Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.162 Ohms
Dabartinis įvertinimas 2.5A Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 10kA Patvirtinimai CSA, PSE, QPL, UL
Programos Motor Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0FLM01.5T
0FLM01.5T
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 1.5A 250VAC/125VDC
Sandelyje: 10919 pcs
parsisiųsti: 0FLM01.5T.pdf
RFQ
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 15A 250VAC/125VDC
Sandelyje: 24118 pcs
parsisiųsti: 0FLM015.T.pdf
RFQ
0FLM025.T
0FLM025.T
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 25A 250VAC/125VDC