0FLM6.25T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLM6.25T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0FLM6.25T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 6.25A 250VAC/125VDC
Duomenų lapai: 0FLM6.25T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0FLM6.25T specifikacijos
Dalies numeris 0FLM6.25T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 6.25A 250VAC/125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24385 pcs Duomenų lapas 0FLM6.25T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija FLM
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Kiti vardai 0FLM625T
F1008
FLM 6-1/4A
FLM06.25
FLM6.25
funkcijos - Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0277 Ohms
Dabartinis įvertinimas 6.25A Klasė -