MBRH12080
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH12080 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH12080
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 80V 120A D-67
Duomenų lapai: 1.MBRH12080.pdf2.MBRH12080.pdf
  • Pranešimas
MBRH12080 specifikacijos
Dalies numeris MBRH12080 Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 80V 120A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3695 pcs Duomenų lapas 1.MBRH12080.pdf2.MBRH12080.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 840mV @ 120A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 80V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Kiti vardai MBRH12080GN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 80V 120A Chassis Mount D-67
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 4mA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 120A
Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRH12040
MBRH12040
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 120A D-67
Sandelyje: 3789 pcs
parsisiųsti: MBRH12040.pdf
RFQ
MBRH12080R
MBRH12080R
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 80V 120A D-67