MBRH12040
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH12040 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH12040
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 40V 120A D-67
Duomenų lapai: 1.MBRH12040.pdf2.MBRH12040.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MBRH12040 specifikacijos
Dalies numeris MBRH12040 Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 40V 120A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3789 pcs Duomenų lapas 1.MBRH12040.pdf2.MBRH12040.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 650mV @ 120A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Greitis Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė D-67
Kiti vardai 1242-1046 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 40V 120A
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 4mA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 120A