MBRH12045R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH12045R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH12045R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 45V 120A D-67
Duomenų lapai: 1.MBRH12045R.pdf2.MBRH12045R.pdf
  • Pranešimas
MBRH12045R specifikacijos
Dalies numeris MBRH12045R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 45V 120A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3879 pcs Duomenų lapas 1.MBRH12045R.pdf2.MBRH12045R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 700mV @ 120A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 45V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 HALF-PAK Kiti vardai 1242-1233
MBRH12045RGN
MBRH12045RGN-ND
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky, Reverse Polarity
Išsamus aprašymas Diode Schottky, Reverse Polarity 45V 120A Chassis Mount D-67 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 45V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 120A Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRH12040R
MBRH12040R
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 120A D-67
Sandelyje: 4072 pcs
parsisiųsti: MBRH12040R.pdf
RFQ
MBRH12080
MBRH12080
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 80V 120A D-67
Sandelyje: 3695 pcs
parsisiųsti: MBRH12080.pdf
RFQ
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 45V 120A D-67