MBRH12040R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH12040R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH12040R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 40V 120A D-67
Duomenų lapai: 1.MBRH12040R.pdf2.MBRH12040R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MBRH12040R specifikacijos
Dalies numeris MBRH12040R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 40V 120A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4072 pcs Duomenų lapas 1.MBRH12040R.pdf2.MBRH12040R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 700mV @ 120A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 HALF-PAK Kiti vardai 1242-1067
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky, Reverse Polarity
Išsamus aprašymas Diode Schottky, Reverse Polarity 40V 120A Chassis Mount D-67 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 40V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 120A Talpa @ Vr, F -