MBRH12030
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH12030 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH12030
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 30V 120A D-67
Duomenų lapai: 1.MBRH12030.pdf2.MBRH12030.pdf
  • Pranešimas
MBRH12030 specifikacijos
Dalies numeris MBRH12030 Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 30V 120A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4097 pcs Duomenų lapas 1.MBRH12030.pdf2.MBRH12030.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 650mV @ 120A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Kiti vardai MBRH12030GN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 30V 120A Chassis Mount D-67
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 4mA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 120A