MBRH120150
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH120150 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH120150
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 150V 120A D-67
Duomenų lapai: MBRH120150.pdf
  • Pranešimas
MBRH120150 specifikacijos
Dalies numeris MBRH120150 Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 150V 120A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3157 pcs Duomenų lapas MBRH120150.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 880mV @ 120A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 150V 120A Chassis Mount D-67
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 150V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 120A
Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRH120100R
MBRH120100R
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 120A D-67
Sandelyje: 3732 pcs
parsisiųsti: MBRH120100R.pdf
RFQ
MBRH120100
MBRH120100