MBRH120200
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH120200 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH120200
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 200V 120A D-67
Duomenų lapai: MBRH120200.pdf
  • Pranešimas
MBRH120200 specifikacijos
Dalies numeris MBRH120200 Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 200V 120A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3034 pcs Duomenų lapas MBRH120200.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 920mV @ 120A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 200V 120A Chassis Mount D-67 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 120A Talpa @ Vr, F -