FC5BQCCMC16.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC5BQCCMC16.0-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC5BQCCMC16.0-T1
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: FC5BQCCMC16.0-T1.pdf
  • Pranešimas
FC5BQCCMC16.0-T1 specifikacijos
Dalies numeris FC5BQCCMC16.0-T1 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 144096 pcs Duomenų lapas FC5BQCCMC16.0-T1.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)