FC5BACBEI12.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC5BACBEI12.0-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC5BACBEI12.0-T1
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 12MHZ 10PF SMD
Duomenų lapai: FC5BACBEI12.0-T1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FC5BACBEI12.0-T1 specifikacijos
Dalies numeris FC5BACBEI12.0-T1 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 12MHZ 10PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81399 pcs Duomenų lapas FC5BACBEI12.0-T1.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija C5BA Reitingai AEC-Q200
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai 631-1492-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Apkrovos talpa 10pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 12MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 90 Ohms Išsamus aprašymas 12MHz ±30ppm Crystal 10pF 90 Ohms 4-SMD, No Lead