FC5BACAGI12.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC5BACAGI12.0-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC5BACAGI12.0-T1
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 12MHZ 12PF SMD
Duomenų lapai: FC5BACAGI12.0-T1.pdf
  • Pranešimas
FC5BACAGI12.0-T1 specifikacijos
Dalies numeris FC5BACAGI12.0-T1 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 12MHZ 12PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125327 pcs Duomenų lapas FC5BACAGI12.0-T1.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija C5BA Reitingai AEC-Q200
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai 631-1493-2
FC5BACAGI12.0
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Apkrovos talpa 12pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±100ppm Dažnumas 12MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 90 Ohms Išsamus aprašymas 12MHz ±30ppm Crystal 12pF 90 Ohms 4-SMD, No Lead