FC5BQCCMC10.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
Fox Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC5BQCCMC10.0-T1
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: FC5BQCCMC10.0-T1.pdf
  • Pranešimas
FC5BQCCMC10.0-T1 specifikacijos
Dalies numeris FC5BQCCMC10.0-T1 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89667 pcs Duomenų lapas FC5BQCCMC10.0-T1.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija C5BQ Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai FC5BQCCMC10.0
FQ5032B-10.000
FQ5032B-10.000-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Apkrovos talpa 20pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±30ppm Dažnumas 10MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 100 Ohms Išsamus aprašymas 10MHz ±30ppm Crystal 20pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead