FC5BQCCMC24.576-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC5BQCCMC24.576-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC5BQCCMC24.576-T1
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: FC5BQCCMC24.576-T1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FC5BQCCMC24.576-T1 specifikacijos
Dalies numeris FC5BQCCMC24.576-T1 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85566 pcs Duomenų lapas FC5BQCCMC24.576-T1.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija C5BQ Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai 631-1027-6 Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Apkrovos talpa 20pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±30ppm Dažnumas 24.576MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 Ohms Išsamus aprašymas 24.576MHz ±30ppm Crystal 20pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead