MBR10200CT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR10200CT
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY 200V 5A TO220AB
Duomenų lapai: MBR10200CT.pdf
  • Pranešimas
MBR10200CT specifikacijos
Dalies numeris MBR10200CT Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY 200V 5A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5202 pcs Duomenų lapas MBR10200CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 910mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai MBR10200CTDI
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 5A Through Hole TO-220-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 5A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR10200CT C0G
MBR10200CT C0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220
Sandelyje: 160582 pcs
parsisiųsti: MBR10200CT C0G.pdf
RFQ
MBR10200CTF-E1
MBR10200CTF-E1
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220F
Sandelyje: 104405 pcs
parsisiųsti: MBR10200CTF-E1.pdf
RFQ
MBR10200CS2-E1
MBR10200CS2-E1
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO263
parsisiųsti: MBR10200CS2-E1.pdf
MBR10200CTF-G1
MBR10200CTF-G1
parsisiųsti: MBR10200CTF-G1.pdf
MBR10200CT
MBR10200CT
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 200V 5A TO220AB
parsisiųsti: MBR10200CT.pdf
MBR10200CS2TR-E1
MBR10200CS2TR-E1
parsisiųsti: MBR10200CS2TR-E1.pdf
MBR10200CT-G1
MBR10200CT-G1
parsisiųsti: MBR10200CT-G1.pdf
MBR10200CT
MBR10200CT
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
parsisiųsti: MBR10200CT.pdf
MBR10200CS2-G1
MBR10200CS2-G1
parsisiųsti: MBR10200CS2-G1.pdf
MBR10200CS2TR-G1
MBR10200CS2TR-G1
parsisiųsti: MBR10200CS2TR-G1.pdf
MBR10200CT-LJ
MBR10200CT-LJ
apibūdinimas: DIODE ARRAY 200V 5A TO220AB
parsisiųsti: MBR10200CT-LJ.pdf
MBR10200CT-E1
MBR10200CT-E1
parsisiųsti: MBR10200CT-E1.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus