MBR10200CT-LJ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR10200CT-LJ
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY 200V 5A TO220AB
Duomenų lapai: MBR10200CT-LJ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MBR10200CT-LJ specifikacijos
Dalies numeris MBR10200CT-LJ Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY 200V 5A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 170746 pcs Duomenų lapas MBR10200CT-LJ.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 920mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai MBR10200CT-LJDI
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 5A Through Hole TO-220-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 5A