MBR10200CS2TR-E1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR10200CS2TR-E1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO263
Duomenų lapai: MBR10200CS2TR-E1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
MBR10200CS2TR-E1 specifikacijos
Dalies numeris MBR10200CS2TR-E1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 190978 pcs Duomenų lapas MBR10200CS2TR-E1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 950mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-263-2 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 150µA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 5A