MBR10200CT-G1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR10200CT-G1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220
Duomenų lapai: MBR10200CT-G1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MBR10200CT-G1 specifikacijos
Dalies numeris MBR10200CT-G1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 110816 pcs Duomenų lapas MBR10200CT-G1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 950mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 5A Through Hole TO-220-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 150µA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 5A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR10200CTF-E1
MBR10200CTF-E1
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220F
Sandelyje: 104405 pcs
parsisiųsti: MBR10200CTF-E1.pdf
RFQ
MBR10200CT C0G
MBR10200CT C0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220
Sandelyje: 160582 pcs
parsisiųsti: MBR10200CT C0G.pdf
RFQ
MBR10200CT
MBR10200CT
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 200V 5A TO220AB