MBR10200CT-E1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR10200CT-E1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220
Duomenų lapai: MBR10200CT-E1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MBR10200CT-E1 specifikacijos
Dalies numeris MBR10200CT-E1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 224308 pcs Duomenų lapas MBR10200CT-E1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 950mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai MBR10200CT-E1-ND
MBR10200CT-E1DI
Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 5A Through Hole TO-220-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 150µA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 5A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR10200CS2TR-E1
MBR10200CS2TR-E1
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO263
Sandelyje: 190978 pcs
parsisiųsti: MBR10200CS2TR-E1.pdf
RFQ
MBR10200CT
MBR10200CT
apibūdinimas: DIODE ARRAY 200V 5A TO220AB