MBR10200CD-G1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR10200CD-G1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO252
Duomenų lapai: MBR10200CD-G1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
80 pcs
  • Pranešimas
MBR10200CD-G1 specifikacijos
Dalies numeris MBR10200CD-G1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO252 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 140012 pcs Duomenų lapas MBR10200CD-G1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 950mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-2 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 150µA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 5A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR10200CS2-E1
MBR10200CS2-E1
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO263
Sandelyje: 102318 pcs
parsisiųsti: MBR10200CS2-E1.pdf
RFQ
MBR10200 C0G
MBR10200 C0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 200V 10A TO220AC