MBR10200CD-E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR10200CD-E1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO252
Duomenų lapai: MBR10200CD-E1.pdf
  • Pranešimas
MBR10200CD-E1 specifikacijos
Dalies numeris MBR10200CD-E1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO252 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4126 pcs Duomenų lapas MBR10200CD-E1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 950mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-2 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 150µA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 5A