IR02ER1R0K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR02ER1R0K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-2 1 10% ER E2
Duomenų lapai: IR02ER1R0K.pdf
  • Pranešimas
IR02ER1R0K specifikacijos
Dalies numeris IR02ER1R0K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-2 1 10% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4086 pcs Duomenų lapas IR02ER1R0K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Phenolic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 25MHz Induktyvumas 1µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 230MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1µH Unshielded Inductor 385mA 1 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 1 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 385mA