IR02ER1R5J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR02ER1R5J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-2 1.5 5% ER E2
Duomenų lapai: IR02ER1R5J.pdf
  • Pranešimas
IR02ER1R5J specifikacijos
Dalies numeris IR02ER1R5J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-2 1.5 5% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6001 pcs Duomenų lapas IR02ER1R5J.pdf
Įveskite - Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 28 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 1.5µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 140MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1.5µH Unshielded Inductor 535mA 220 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 220 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 535mA