IR02ER101K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR02ER101K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-2 100 10% ER E2
Duomenų lapai: IR02ER101K.pdf
  • Pranešimas
IR02ER101K specifikacijos
Dalies numeris IR02ER101K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-2 100 10% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5159 pcs Duomenų lapas IR02ER101K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 100µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 13MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 100µH Unshielded Inductor 84mA 8 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 8 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 84mA