IR02ER220J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR02ER220J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-2 22 5% ER E2
Duomenų lapai: IR02ER220J.pdf
  • Pranešimas
IR02ER220J specifikacijos
Dalies numeris IR02ER220J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-2 22 5% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5178 pcs Duomenų lapas IR02ER220J.pdf
Įveskite - Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 22µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 25MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 22µH Unshielded Inductor 140mA 3.3 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 3.3 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 140mA