IR02ER100K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR02ER100K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-2 10 10% ER E2
Duomenų lapai: IR02ER100K.pdf
  • Pranešimas
IR02ER100K specifikacijos
Dalies numeris IR02ER100K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-2 10 10% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4379 pcs Duomenų lapas IR02ER100K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 55 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 10µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 50MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Inductor 130mA 3.7 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 3.7 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 130mA