IM06BH680J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06BH680J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 68 5% B08
Duomenų lapai: IM06BH680J.pdf
  • Pranešimas
IM06BH680J specifikacijos
Dalies numeris IM06BH680J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 68 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5582 pcs Duomenų lapas IM06BH680J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 75 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 68µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 12MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 68µH Unshielded Molded Inductor 156mA 4.7 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 4.7 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 156mA