IM06BH6R8K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06BH6R8K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 6.8 10% B08
Duomenų lapai: IM06BH6R8K.pdf
  • Pranešimas
IM06BH6R8K specifikacijos
Dalies numeris IM06BH6R8K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 6.8 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6047 pcs Duomenų lapas IM06BH6R8K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 6.8µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 50MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 6.8µH Unshielded Molded Inductor 560mA 375 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 375 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 560mA