IM06BH501J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06BH501J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 500 5% B08
Duomenų lapai: IM06BH501J.pdf
  • Pranešimas
IM06BH501J specifikacijos
Dalies numeris IM06BH501J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 500 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4841 pcs Duomenų lapas IM06BH501J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 500µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 500µH Unshielded Molded Inductor Axial