IM06BH7R3J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06BH7R3J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 7.3 5% B08
Duomenų lapai: IM06BH7R3J.pdf
  • Pranešimas
IM06BH7R3J specifikacijos
Dalies numeris IM06BH7R3J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 7.3 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5912 pcs Duomenų lapas IM06BH7R3J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 7.3µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 7.3µH Unshielded Molded Inductor Axial