IM06BH5R6K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06BH5R6K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 5.6 10% B08
Duomenų lapai: IM06BH5R6K.pdf
  • Pranešimas
IM06BH5R6K specifikacijos
Dalies numeris IM06BH5R6K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 5.6 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4701 pcs Duomenų lapas IM06BH5R6K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 5.6µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 50MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 5.6µH Unshielded Molded Inductor 645mA 280 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 280 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 645mA