CRCW040256K0JNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040256K0JNED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW040256K0JNED
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 56K OHM 5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: CRCW040256K0JNED.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CRCW040256K0JNED specifikacijos
Dalies numeris CRCW040256K0JNED Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 56K OHM 5% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6802547 pcs Duomenų lapas CRCW040256K0JNED.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW Atsparumas 56 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 541-56KJDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 56 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW040256K0JNEDHP
CRCW040256K0JNEDHP
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 56K OHM 5% 1/5W 0402