CRCW040256K0FKEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040256K0FKEDC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW040256K0FKEDC
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 56K OHM 1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: CRCW040256K0FKEDC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CRCW040256K0FKEDC specifikacijos
Dalies numeris CRCW040256K0FKEDC Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 56K OHM 1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6446297 pcs Duomenų lapas CRCW040256K0FKEDC.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW-C Atsparumas 56 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 541-4102-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.014" (0.35mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 56 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW040256K0DKEDP
CRCW040256K0DKEDP
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 56K OHM 0.5% 1/16W 0402
Sandelyje: 1824249 pcs
parsisiųsti: CRCW040256K0DKEDP.pdf
RFQ
CRCW040256K0FKED
CRCW040256K0FKED
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 56K OHM 1% 1/16W 0402