CRCW040256K0FKTD
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040256K0FKTD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW040256K0FKTD
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 56K OHM 1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: CRCW040256K0FKTD.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CRCW040256K0FKTD specifikacijos
Dalies numeris CRCW040256K0FKTD Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 56K OHM 1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4643660 pcs Duomenų lapas CRCW040256K0FKTD.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW Atsparumas 56 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai CRCW0402 100 56K 1% RT7
CRCW04025602FRT7
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 56 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film